spraw aby Twoi pracownicy lubili swoją pracę…

Doceniasz swoich pracowników i chcesz im zapewnić nieco rozrywki? Wiesz, jako dobry menedżer, jak ważne jest to, aby zespół pracujących ze sobą osób był jednocześnie zgraną ekipą?

Imprezy integracyjne

z Extreme Expedition to przede wszystkim udana zabawa, zastrzyk adrenaliny, oderwanie się od codziennych obowiązków i aktywny wypoczynek za miastem.

Może właśnie tego potrzebują Twoi pracownicy. U nas naładują baterie i będą jeszcze bardziej wydajni. Poza tym poznają się wzajemnie, poznają Ciebie i dzięki temu wszystkim Wam wspólnie będzie się dużo lepiej współpacować. Zanim zostałeś w swojej firmie osobą, która jest odpowiedzialna za innych, sam dostrzegałeś, jak bardzo ważny jest aspekt towarzyski i integracyjny. Być może również dlatego, że  tego właśnie Ci brakowało. Nie pozwól, aby ludzie, którymi teraz zarządzasz, mieli podobne odczucia. Wstając codziennie rano do pracy, muszą czuć, że warto to robić i że ich praca to nie tylko obowiązek, ale również przyjemność.

To zaskakujące, jak taką postawę u swojego pracownika łatwo jest wykonać. Wystarczy mu pokazać, że jego praca to nie tylko pojawiające się co miesiąc na koncie pieniądze, ale również miła atmosfera i przede wszystkim mili ludzie, z którymi można się nie tylko spotykać w firmie, ale również utrzymywać towarzyskie i przyjacielskie kontakty. Jak jest najlepiej to zrobić? Organizując prawdziwe imprezy integracyjne razem z ExtremeExpedition.

 

Imprezy integracyjne dla firm z Extreme Expedition = wiele możliwości wyboru:

kasyna

zumba

makijaż

imprezy-integacyjne-2

Takie uczucie u pracowników pomożemy Ci wywołać. IMPREZY INTEGRACYJNE Z ExtremeExpedition to możliwość zorganizowania swoim ludziom zarówno kilkugodzinnego grilla, jak też grę w paintball, a nawet kilkudniową wycieczkę samochodami terenowymi ( off road, quady ). Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, więc wiedz, że Wasza impreza integracyjna będzie niepowtarzalna. Wszystko zależy od tego, jakie Ty masz od nas oczekiwania, co lubią robić Twoi pracownicy oraz jaki budżet Twoja firma przeznaczyła na Waszą imprezę integracyjną. Nie kierujemy się utartymi schematami, nigdy nie przedstawiamy kilku zaledwie opcji do wyboru. Wszelkie szczegóły Waszej imprezy integracyjne omówimy wspólnie i wybierzemy atrakcje, jakie najbardziej będą Wam odpowiadać.

Wystarczy, jeśli się z nami skontaktujesz i przedstawisz nam swoje oczekiwania odnośnie takiego integracyjnego firmowego spotkania.