Dowiedz się, czym jest OFF-ROAD i naucz się go w praktyce

Poruszanie się samochodem terenowym po bezdrożach nie ma wiele wspólnego ze spokojną jazda po asfalcie. Aby OFF-ROAD był bezpieczny a jednocześnie dawał dużo radości i zadowolenia, trzeba się go po prostu nauczyć. Dlatego zanim wyjedziesz w nieznane, skorzystaj z naszej oferty szkoleniowej, dzięki której nauczysz się wszystkich tajników jazdy samochodami 4×4.A będą to między innymi:

 1. posługiwanie się wyciągarką, reduktorem, hi-liftem i innymi narzędziami
 2. techniki przeprawowe
 3. umiejętność jazdy w różnych warunkach terenowych (pokonywanie stromych zjazdów i podjazdów, poruszanie się na trawersach, pokonywanie przeszkód wodnych, terenów grząskich)
 4. nawigacja, posługiwania się mapą, GPS-em, roadbook’iem

Nie oczekuj jednak, że decydując się na ofertę szkoleniową Extreme Expedition, poczujesz się jak student na sali wykładowej. Nasze szkolenia to przede wszystkim praktyka, a nie suche przekazywanie wiedzy. Dlatego trening dla kierowców samochodów terenowych obejmuje:

 1. zjazdy i podjazdy
 2. przejazdy po terenie pochyłym
 3. zabezpieczanie pojazdów
 4. przejazdy przez przeszkody
 5. przeprawy przez zaniżenia terenu
 6. przejazdy przez wzniesienia
 7. jazdę po żwirze
 8. jazdę przez wodę

Uwielbiasz jazdę samochodem, ale nie masz się gdzie wyszaleć?

Przyjedź do nas. Nasze wycieczki OFF-ROAD to nie nudna jazda asfaltowymi szlakami, ale przejażdżki terenowe zarówno w dziki teren, jak też po specjalnie przez nas skonstruowanym do tego torze, mającym aż 8 hektarów powierzchni!

Nasze przedsięwzięcia realizujemy w oparciu zarówno o samochody uczestników jak i własne pojazdy wyposażone w napęd na cztery koła i przygotowane do dalekich podróży. Posiadamy cały sprzęt, jaki w wyprawach OFF-ROAD będzie nam niezbędny.

Gwarantujemy wysoką jakość naszych usług, profesjonalną i miłą obsługę oraz doskonałą atmosferę podczas wyjazdów. Jesteśmy w pełni otwarci na indywidualne pomysły i wymagania naszych klientów. Chcesz przeżyć prawdziwą przygodę? Zapraszamy na OFF-ROAD z Extreme Expedition.