Odkąd istniejemy, specjalizujemy się w organizacji gier paintball. Posiadamy dwa pola do gier terenowych, z czego jedno umożliwia również użycie samochodów o napędzie czterokołowym.

Każdą organizowaną przez nas imprezę paintballową staramy się tworzyć w oparciu o oryginalne i sprawdzone scenariusze, które w pełni angażują wszystkich uczestników. Z przyjemnością pomożemy w znalezieniu noclegu, organizacji cateringu. Kompleksowo zajmiemy się organizacją całego pobytu tak, abyście mogli poświecić się aktywnemu wypoczynkowi i udanej zabawie. Możecie przyjechać do nas na Paintball niezależnie jak dużą grupą i niezależnie, czy chcecie u nas spędzić dwie godziny, czy cały dzień.

Posiadamy dwa profesjonalnie przygotowane tory paintballowe.

Tor w Brodowie ZOBACZ TOR W 3D

Tak jak tor Ciświcy Nowej jest idealny do pieszych scenariuszy gry w paintballa, tak tor w Brodowie będzie się idealnie nadawał na paintball z wykorzystaniem samochodów terenowych. Jest on bowiem częścią naszego większego kompleksu, jakim jest nasz tor do jazdy off-roadowej. Scenariusze takie, jak konwój odbijanie zakładnika, patrol i inne podobne, jakie możemy dla was przygotować, sprawdzą się tam idealnie.

Jeśli więc chcesz się zabawić w paintball na wyższym poziomie, z użyciem pojazdów, zapraszamy właśnie do Brodowa. Możesz na paintball zabrać swój własny pojazd, ale możesz również wypożyczyć go od nas. Oczywiście do gier pieszych również Brodów będzie dobry: to 4 hektary terenu z lasami, rowami i innymi niespodziankami, jakie przygotowaliśmy.

 

 

Tor w Ciświcy Nowej (zobacz)

Ciświca Nowa to idealne miejsce na gry paintball szczególnie z wykorzystaniem scenariuszy stawiających się na poruszanie piesze, bez udziału samochodów i innych pojazdów. To właśnie w tej miejscowości utworzyliśmy specjalne pole do gry paintball, które ma powierzchnię aż 2,5 hektarów. Chociaż Wielkopolska słynie z płaskich terenów, właśnie w Ciświcy udało nam się znaleźć teren pofałdowany, gdyż cześć  naszego toru znajduje się na niewielkim wzniesieniu. Utrudnia to zawodnikom widoczność i zmusza do jeszcze większego ruchu, co czyni rozgrywkę bardziej pasjonującą.

Rozgrywkom paintball sprzyja również szata leśna, która została przez nas specjalnie przystosowana. Zarośla nie przeszkadzają w locie pocisków, a liczne schronienia przykryte gałęziami, okopy i drewniane wzmocnienia urozmaicą zabawę. Obejrzyj galerię zdjęć poniżej, aby zobaczyć, jak wszystko profesjonalnie przygotowaliśmy

Tor paintballowy w Ciświcy Nowej nadaje się również na imprezę po zakończeniu pasjonujących rozgrywek, gdyż bez przeszkód można tam odpocząć i zrobić grilla.

Zdjęcia z budowy torów: