Zbliżają się Walentynki? Imieniny lub urodziny bliskiej Ci osoby? A może Wasza rocznica? Niezależnie komu i z jakiej okazji chcesz zrobić prezent, przygotowaliśmy właśnie taką specjalną ofertę skierowaną dla dwóch osób. Idealna będzie tak samo kolejną rocznicę w związku jak też na niebanalny prezent na Dzień Ojca. Szukasz pomysłu? Już go masz. Zapraszamy do dalszej lektury.

Jako prezent proponujemy Ci wyprawę Off-Road, czyli wycieczkę po bezdrożach samochodami terenowymi. Ponieważ wyprawa taka może być dobrym pomysłem na prezent, urozmaicaliśmy ją o pewne dodatkowe atrakcje, nie zawsze związane z jazdą w terenie.

Oto nasze propozycje, jeśli szukając pomysłu na prezent chcesz wyjść poza utarte i klasyczne schematy. Szeregujemy je od najmniej po najbardziej zaawansowane:

Szkolenia OFF ROAD

Zapraszamy do wykupienia vouchera na 1,5h szkolenie off road na specjalnie przygotowanym torze.
Szkolenie obejmuje poznanie podstaw poruszania się samochodem
terenowy w trudnym terenie. Uczestnik szkolenia osobiście kieruje
samochodem w asyście naszego instruktora. Podczas kursu
pokazujemy jak pokonywać strome wzniesienia i zjazdy za pomocą reduktora,
przejazd trawersem, a także przejazd przez prowizoryczny most z bali,
jest też okazja do sprawdzenia działania wyciągarki, a przede wszystkim
wjeżdżamy w miejsca gdzie normalnym autem nie ma opcji się dostać.
Czesto w śród uczestników naszych szkoleń pada pytanie „naprawdę mam tam wjechać?”

Naszym zdaniem jest to wspaniałe rozwiązanie do osób, które chcą zacząć przygodę
z off roadem jak również dla osób, które są świeżo po zakupie własnej terenówki.

Szkolenia mogą odbywać naszymi samochodami oraz samochodami klienta.

Dowiedz się, czym jest OFF-ROAD i naucz się go w praktyce

Poruszanie się samochodem terenowym po bezdrożach nie ma wiele wspólnego ze spokojną jazda po asfalcie. Aby OFF-ROAD był bezpieczny a jednocześnie dawał dużo radości i zadowolenia, trzeba się go po prostu nauczyć. Dlatego zanim wyjedziesz w nieznane, skorzystaj z naszej oferty szkoleniowej, dzięki której nauczysz się wszystkich tajników jazdy samochodami 4×4.A będą to między innymi:

 • posługiwanie się wyciągarką, reduktorem, hi-liftem i innymi narzędziami
 • techniki przeprawowe
 • umiejętność jazdy w różnych warunkach terenowych (pokonywanie stromych zjazdów i podjazdów, poruszanie się na trawersach, pokonywanie przeszkód wodnych, terenów grząskich)
 • nawigacja, posługiwania się mapą, GPS-em, roadbook’iem

Nie oczekuj jednak, że decydując się na ofertę szkoleniową Extreme Expedition, poczujesz się jak student na sali wykładowej. Nasze szkolenia to przede wszystkim praktyka, a nie suche przekazywanie wiedzy. Dlatego trening dla kierowców samochodów terenowych obejmuje:

 • zjazdy i podjazdy
 • przejazdy po terenie pochyłym
 • zabezpieczanie pojazdów
 • przejazdy przez przeszkody
 • przeprawy przez zaniżenia terenu
 • przejazdy przez wzniesienia
 • jazdę po żwirze
 • jazdę przez wodę

Uwielbiasz jazdę samochodem, ale nie masz się gdzie wyszaleć?

Przyjedź do nas. Nasze wycieczki OFF-ROAD to nie nudna jazda asfaltowymi szlakami, ale przejażdżki terenowe zarówno w dziki teren, jak też po specjalnie przez nas skonstruowanym do tego torze, mającym aż 8 hektarów powierzchni!

Nasze przedsięwzięcia realizujemy w oparciu zarówno o samochody uczestników jak i własne pojazdy wyposażone w napęd na cztery koła i przygotowane do dalekich podróży. Posiadamy cały sprzęt, jaki w wyprawach OFF-ROAD będzie nam niezbędny.

Gwarantujemy wysoką jakość naszych usług, profesjonalną i miłą obsługę oraz doskonałą atmosferę podczas wyjazdów. Jesteśmy w pełni otwarci na indywidualne pomysły i wymagania naszych klientów. Chcesz przeżyć prawdziwą przygodę? Zapraszamy na OFF-ROAD z Extreme Expedition.

Kup ten prezent

Mini Wyprawa 3-4h

Chcesz przeżyć niezapomniane chwile, które będziesz wspominał przez cały następny rok pracy?
A może szukasz pomysłu, jak w aktywny sposób spędzić wolny czas?
Jeśli tak, oferta Extreme Expedition jest w sam raz dla Ciebie.

Samochodowa ekspedycja w teren, to nie tylko dobry sposób na odpoczynek, ale również na zrobienie niespodzianki swoim pracownikom lub klientom.
Jeśli więc szukasz pomysłu na imprezę integracyjną, a wiesz, ze osoby,
które chcesz zabrać interesują się pojazdami 4×4, skontaktuj się z nami.

Masz własny samochód typu SUV i chciałbyś trochę pozwiedzać?
Z pewnością taka wycieczka będzie bardzo udaną formą jednodniowego wypoczynku dla całej rodziny i znajomych.

Extreme Expedition oferuje przygotowane trasy po bezdrożach Wielkopolski gdzie podczas tras wjeżdżamy na tory off road i pokonujemy przeszkody terenowe

Turystyka samochodami terenowymi to bardzo udany sposób na aktywny wypoczynek.
Jeśli marzy Ci się taka, ale nie masz odpowiedniego samochodu, nic nie stoi na przeszkodzie.
Możesz skorzystać z naszych pojazdów.

Kup ten prezent

Mini Wyprawa plus romantyczny wieczór w stylowym dworku

Szukacie prezentu dla partnera, partnerki, żony, męża lub planujesz rodzinny aktywny wypoczynek- to ta oferta skierowana jest dla par.

Program takiej wyprawy to spotkanie pod hotelem lub wyznaczonym miejscu potem ruszamy bezdrożami
po bardzo widokowych okolicach wielkopolski – możemy zatrzymać się na piknik lub na trasie
przygotować rożne niespodzianki a także jakieś ciekawe zajęcia do pokonania we dwoje.
Całość możemy uwiecznić na fotografiach. Wieczorem nocleg w stylowym dworku w apartamencie z sauną lub yakuzzi
i romantyczna kolacja przy świecach i lampce dobrego wina.

Więc jeśli więc szukasz pomysłu na ciekawy prezent, a wiesz, ze osoby, które chcesz zabrać interesują się pojazdami 4×4 lub lubią ekstremalne przygody
skontaktuj się z nami.

Kup ten prezent

Wyprawy po Polsce i nie tylko…

Odkryj nieznane z Extreme Expedition

Chcesz przeżyć niezapomniany urlop, który będziesz wspominał przez cały następny rok pracy? A może szukasz pomysłu, jak w aktywny sposób spędzić najbliższy długi weekend? Jeśli tak, oferta Extreme Expedition jest w sam raz dla Ciebie. Naszą pasją są samochody terenowe i jazda po najbardziej dzikich zakątkach naszego kraju. To hobby jest również w sam raz dla Ciebie.

Samochodowa ekspedycja w tereny nieznane to nie tylko dobry sposób na odpoczynek, ale również na zrobienie niespodzianki swoim pracownikom lub klientom. Jeśli więc szukasz pomysłu na imprezę integracyjną, a wiesz, ze osoby, które chcesz zabrać interesują się pojazdami 4×4, skontaktuj się z nami.

Ty stawiasz cel, my go realizujemy. Dbamy o to, by wszyscy dobrze i bezpiecznie się bawili pod okiem doświadczonych instruktorów w doskonale przygotowanych pojazdach. Nasze wyprawy to solidna dawka adrenaliny a jednocześnie bardzo relaksujący wypoczynek, który zostanie zapamiętany na dłużej.

Polska to wciąż nieodkryty kraj. Poznaj go razem z nami!
Podróżuj razem z nami

Masz własny samochód typu SUV i chciałbyś trochę pozwiedzać? Z pewnością taka wycieczka będzie bardzo udaną formą weekendowego wypoczynku dla całej rodziny i znajomych.

Extreme Expedition wie, w jakie zakątki Polski Was zabrać i jakimi drogami poprowadzić, aby zobaczyć jak najwięcej i poznać niedostępne na co dzień dzikie zakątki naszego kraju. Takich wciąż w naszym kraju jest bardzo dużo. A że pojedziemy tam wspólnie bezpiecznymi i solidnymi samochodami, dobra jest na to każda pora roku!

Turystyka samochodami terenowymi to bardzo udany sposób na wypoczynek. Jeśli marzy Ci się taka, ale nie masz odpowiedniego samochodu, nic nie stoi na przeszkodzie. Możesz skorzystać z naszych pojazdów.