Odkryj nieznane z Extreme Expedition

Chcesz przeżyć niezapomniany urlop, który będziesz wspominał przez cały następny rok pracy? A może szukasz pomysłu, jak w aktywny sposób spędzić najbliższy długi weekend? Jeśli tak, oferta Extreme Expedition jest w sam raz dla Ciebie. Naszą pasją są samochody terenowe i jazda po najbardziej dzikich zakątkach naszego kraju. To hobby jest również w sam raz dla Ciebie.

Samochodowa ekspedycja w tereny nieznane to nie tylko dobry sposób na odpoczynek, ale również na zrobienie niespodzianki swoim pracownikom lub klientom. Jeśli więc szukasz pomysłu na imprezę integracyjną, a wiesz, ze osoby, które chcesz zabrać interesują się pojazdami 4×4, skontaktuj się z nami.

Ty stawiasz cel, my go realizujemy. Dbamy o to, by wszyscy dobrze i bezpiecznie się bawili pod okiem doświadczonych instruktorów w doskonale przygotowanych pojazdach. Nasze wyprawy to solidna dawka adrenaliny a jednocześnie bardzo relaksujący wypoczynek, który zostanie zapamiętany na dłużej.

Polska to wciąż nieodkryty kraj. Poznaj go razem z nami!

Podróżuj razem z nami

Masz własny samochód typu SUV i chciałbyś trochę pozwiedzać? Z pewnością taka wycieczka będzie bardzo udaną formą weekendowego wypoczynku dla całej rodziny i znajomych.

Extreme Expedition wie, w jakie zakątki Polski Was zabrać i jakimi drogami poprowadzić, aby zobaczyć jak najwięcej i poznać niedostępne na co dzień dzikie zakątki naszego kraju. Takich wciąż w naszym kraju jest bardzo dużo. A że pojedziemy tam wspólnie bezpiecznymi i solidnymi samochodami, dobra jest na to każda pora roku!

Turystyka samochodami terenowymi to bardzo udany sposób na wypoczynek. Jeśli marzy Ci się taka, ale nie masz odpowiedniego samochodu, nic nie stoi na przeszkodzie. Możesz skorzystać z naszych pojazdów.