Komentarze są wyłączone dla tego posta

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY I WSPARCIA 22 FINAŁU WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY!

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY I WSPARCIA 22 FINAŁU WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY!

Zachęcamy wszystkich ludzi Wielkiego Serca do czynnego udziału w wsparciu ideii WOŚP 2014. Wspólnie z FIRMĄ AUTODROM4X4 I GMINĄ KSIĄŻ przygotowaliśmy do Was wspaniałą off road-ową przygodę.Tym razem rozpoczynamy już w Poznaniu na parkingu przy Auchan w Komornikach. Tam każda załoga otrzyma road book z turystyczną trasą przejazdu na tor Autodrom4x4. Trasa wymaga jedynie sprawnego samochodu z napędem 4×4. W większości przebiega drogami nieutwardzonymi. Uwaga- w końcowej części trasy przewidujemy około 20 prób terenowych dla uczestników oczekujących mocniejszych wrażeń. Poza tym szereg zadań do pokonania przez uczestników na trasie, ze szczególnym uwzględnieniem najmłodszych.

Harmonogram czasowy :

12.01.2014r.

Godz.9,30 Rozpoczęcie na parkingu przy Auchan w Komornikach. Na miejscu rejestracja, road booki, wyjazd na trasę. Trasa przewidziana na około 3 godziny dla samochodów seryjnych, pojazdów typu suv i pick-up, 4 do 5 godzin dla samochodów wybierających przejazd przez trudniejsze próby terenowe.

Po przyjechaniu na tor ognisko, ciepła grochówka, kiełbaski, herbata.

Około godz. 15 parada wszystkich uczestników do Książa wielkopolskigo i przekazanie funduszy na cele WOŚP.

Wpisowe w wysokości 180 zł/załoga płatne na miejscu w dniu imprezy.

Całkowity dochód uzyskany podczas imprezy zostanie przekazany na cele 22 finału WOŚP poprzez sztab powstały przy Centrum Kultury w Książu Wlkp.

Prosimy o dokonywanie zgłoszeń drogą mailową na adres  :

biuro@exex.com.pl  lub telefonicznie 723 18 00 93

Bardzo prosimy o wcześniejszą rejestrację – pozwoli nam to na właściwe przygotowanie trasy, zadań, ilości posiłków itp.

Zapraszamy również do współpracy osoby prywatne,pasjonatów off road,przedsiębiorstwa, firmy- przyda się każda pomoc w przygotowaniu trasy, materiałów nawigacyjnych,pamiątkowych czy organizacji gadżetów na licytację. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy : biuro@exex.com.pl