Komentarze są wyłączone dla tego posta

ZIMOWA PRZEPRAWA – krótkie podsumowanie

Emocje jeszcze dobrze nie opadły, ale nadszedł czas na krótkie podsumowanie pierwszej imprezy z cyklu Przeprawowy Puchar Extreme Expedition pn. „ZIMOWA PRZEPRAWA”

Na starcie pojawiło się w sumie 41 załóg gotowych na świetną zabawę i zdrową rywalizację.

W klasie Turystycznej do walki o puchar Extreme stanęło 15 aut. Zwycięsko z całodziennej rywalizacji wyszła załoga nr 42 (Robert Bartkowiak, Waldek Bartkowiak) uzyskując w sumie 50,5 pkt, drugie miejsce z wynikiem 49,5 pkt zajęła załoga nr 5 (Jarosław Rybarczyk, Rafał Paprzycki). Trzecie miejsce na pudle zajęła załoga nr 15 (Dariusz Przygoński, Grzegorz Iłowiecki) jadąca 6,5 litrowym Nissanem Patrolem.

W najbardziej obleganej klasie Wyczyn (21 aut) rywalizacja o pieczątki była bardzo zacięta, jednak jak wiadomo zwycięzca może być tylko jeden. Na najwyższym stopniu podium stanęli jadący Nissanem Patrolem – Dariusz Loman, Ryszard Ginter, którzy uzyskali wynik 59 pkt. Drugie miejsce w klasie wyczyn zajęła załoga nr 33 (Marek Matuszczak, Maciej Młynarz), a na trzecim stopniu podium stanęli jadący  z nr 8  – Tomasz Andrzejak, Łukasz Frocisz.

W klasie Extreme do walki przystąpiło 5 kierowców. Najlepsi okazali się jadący Hyundaiem Galoperem – Waldemar Woźniak, Łukasz Woźniak, którzy w końcowej klasyfikacji zdobyli 58,5 pkt… Kolejne miejsca na podium zajęli odpowiednio Bogdan Wachnik, Rafał Grzelak uzyskując wynik 40,5 pkt oraz Mariusz Kozak, Jarek Pawlicki z wynikiem 23,5 pkt.  Niestety 2 samochody z powodu awarii nie dotarły do mety. Mamy ogromną nadzieje, że w kolejnej imprezie z cyklu będą mieli troszkę więcej szczęścia.

Jako organizatorzy przyznaliśmy 2 nagrody dodatkowe –  dla jedynej kobiecej załogi (Marta Fekner, Marta Mikołajczak) oraz za najlepszą współpracę (Dariusz Loman, Ryszard Ginter).

Po części oficjalnej ceremonii wręczenia nagród nasza sierotka Iza przeprowadziła losowania nagród dodatkowych. W losowaniu brali udział wszyscy uczestnicy imprezy którzy pozostali z nami do końca…

Z tego miejsca pragniemy podziękować wszystkim sponsorom (PW SHINE, FOTORADOCHA, CARTECH 4×4, KROLL,) oraz wszystkim tym, którzy nie raz poświęcali swój prywatny czas i pozostawili cząstkę siebie organizując z nami ten rajd.

Dziękujemy także za wszystkie przyjemne słowa odnośnie imprezy, które od Was usłyszeliśmy. Za te mniej przyjemne ale za to jak bardzo motywujące do dalszej pracy również dziękujemy.  Wszystkie Wasze prośby i sugestie dotyczące Przeprawowego Pucharu Extreme Expedition na pewno weźmiemy pod uwagę organizując 09. Czerwca kolejną imprezę z cyklu PPEE.

W galerii umieściliśmy także pierwsze materiały z sobotniej imprezy. Miłego oglądania!

Jeszcze raz wielkie dzięki! Do zobaczenia w terenie!